Sex telefony receptą na udany związek

Wiesz, że jestem tylko twoja brudna mała dziwka, wszystko mi się na to, aby być sex teled i będę żądać cum jak inne zapotrzebowanie na wodę, będę schylić przed wami i modlę się, że mnie zniszczy … ja za każdym razem wywołują twoje oczy na mnie tak nigdy sex telefon  będzie w stanie oprzeć się mnie już … i będę jechać cię tak zła, że tylko obsesją staje się pieprzyć mnie dzień i noc

Słyszę go jęki teraz, to brzmi prawie jak bolesny dźwięk, jest on chrząkanie, załaduj krótkie oddechy można usłyszeć:

Och, ja … ja … Nigdy sex telefon  słyszałem takiego małą dziwką w moim życiu, będę pokrycie cię cum, będę pieprzyć swoje usta, a potem jak mięso sex telefon, zrobisz jak pytam i przyjdę i zabiorę was, jak mi się podoba, kiedy proszę, gdzie mi się podoba. teraz weź swój wibrator i sex tel się z nim, szybko, mocno, chcę cię słyszeć.

sex telefonWysłał mnie na krawędzi, jak jestem ostrzegając go, że idę zacznę krzyczeć głośno i mogę mu wejść na jego końcu telefonu.

Jest cisza na chwilę, a potem pytam

Czy możemy spotkać się w ciągu godziny, na parkingu obok zjazdu N25? Chciałbym zobaczyć ile cum można pokryć mnie …

Po raz pierwszy spotkałem Linda ponad rok temu podczas dorocznego spotkania dla naszych lokalnych unii kredytowych. W tym czasie oboje zostali wybrani do rady dyrektorów. Jako junior członków znaleźliśmy się w zupełnie nowym świecie zagadnień ekonomicznych i prawnych. Prowadzenie działalności gospodarczej jak unii kredytowych sex telefon  jest prostym zadaniem.

Linda była wysoka, uderzające i więcej w moim wieku. Jej olśniewające zielone oczy od razu przykuł moją uwagę. Wyglądała wspaniale w swoim granatowym garniturze i jedwabnej bluzce i podejrzewam, że ona wyglądać świetnie w niczym ani nic. Mimo, że jej spódnica skromnie dotknął jej kolana, gdy usiadła mi dostrzegł ładnie stonowanych nogi. Zastanawiałam się, czy pracuje się, a jeśli tak, to gdzie? Musiałam skupić jak moje myśli udał się do spoconych ciał i może dzielenie się prysznic i ręcznik – więcej na sex telefon 24/7

Około dwóch tygodni przed kolejnym posiedzeniu, otrzymałem dużą paczkę na poczcie. Pamiętam, że stos papieru była prawie wysokiej cala. Jak patrzył na nią, zadzwonił telefon i moje cześć, został skontrował Linda, mówiąc: Czy otrzymaliście coś ciekawego w mailu?

W rzeczywistości, Właśnie otrzymałem dość dużą paczkę na poczcie. Jest wystarczająco dużo pracy, żeby zabić las. Miałeś szansę spojrzeć przez to?